Wigilia dla firm

Boże Narodzenie to w Polsce bardzo szczególne święta, które najchętniej spędzamy z rodziną i bliskimi. Okres świąteczny to także czas przeznaczany na spotkania ze znajomymi z pracy na firmowych eventach. Podczas takich imprez można lepiej poznać kolegów z biura obok, co w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą.

Wigilia dla firm to świetny pomysł na integrację pracowników. Można ją zorganizować w siedzibie przedsiębiorstwa i zamówić jedzenie z zewnątrz lub sprawdzić czy w okolicy jest dobra restauracja na kolację wigilijną, w której zostanie przygotowany świąteczny event.

Wszystkich przedsiębiorców z firm z siedzibą w Warszawie lub w pobliżu, których interesuje wigilia firmowa w restauracji, zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą świąteczną przygotowaną przez Inny Wymiar. W jej skład wchodzi zestaw tradycyjnych potraw i napojów wigilijnych w nowoczesnej odsłonie. Uzupełnieniem smacznego posiłku jest miła atmosfera sprzyjająca wspólnemu świętowaniu.

Pragniemy Państwa zapewnić, że choć Warszawa Śródmieście pełna jest restauracji to Wigilia spędzona w Innym Wymiarze będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich biorących w niej udział pracowników.